Çin Aktif Kireç Üretim Hattı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Wendy Liu

Telefon numarası : 86-15617630695

Naber : +8615617630695

Free call
Üretim hattı
Son yarım yüzyıldaki gelişme, sermaye varlıklarının RMB100000000'ün üzerinde olmasına ve bilimsel araştırma, tasarım, imalat, satış, kurulum, devreye alma, işçi eğitimi vb.

OEM / ODM

Tarafımızdan sağlanan üretim hatları: Magnezyum Üretim Hattı, Çimento Üretim Hattı, Kireç Üretim Hattı, Cevher Hazırlama Hattı ve Petrol Proppant Üretim Hattı; Ana ürünler şunlardır: Döner Fırın, Bilyalı Değirmen, Kırma, Kova Asansör, Dikey Ön Isıtıcı, Dikey Soğutucu, Kırıcı, Metalurji Kok Fırın, Manyetik Ayırıcı, Flotasyon Makinesi, Sınıflandırıcı, Besleyici, Toz Toplayıcı, Soğutucu, Kurutucu vb. Çin'deki her şehirde iyi satmak ve müşterilerimiz tarafından yüksek oranda düşünülen Rusya, Güney Kore, Vietnam, Malezya, Nepal, Bengal, Meksika, Ermenistan, Afrika, Güney Amerika vb.

Ar-Ge
HENAN ZHENGZHOU MADENCİLİK MAKİNA CO 100'den fazla ülke ve ilçe maden ve enerji için yenilikçi teknoloji ve ürünler sağlamış, dünyanın önde gelen madencilik ekipmanları imalatında liderdir. 1956 yılında inşa edilmiş ve XINGYANG, HENAN, Çin'deki fabrikasını bulur. Çin Makine Binası Bakanlığı ve HENAN Mekanik Elektronik Bürosu tarafından sabit ekipman sağlayan fabrika olarak atanmıştır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin