Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Çamur Kurutucunun Çalışma Verimliliği Nasıl Artırılır
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-371-55902858
Şimdi iletişime geçin

Çamur Kurutucunun Çalışma Verimliliği Nasıl Artırılır

2020-02-24

Latest company news about Çamur Kurutucunun Çalışma Verimliliği Nasıl Artırılır

Çamur kurutucu geri dönüşümü gerçekleştirdi, ancak güç tüketimi işletmeler tarafından kabul edilemez. Müşteriye daha iyi hizmet verebilmek için ZK çamur kurutma makinesi üreticisi, çamur kurutma makinesinin güç tüketimini azaltma yöntemlerini paylaşacaktır. ZK, çamur kurutucuda zengin bir proje deneyimine sahiptir.

Atıksu çamuru kütlesini en aza indirmek ve çamur çekme ve bertaraf maliyetlerinden tasarruf etmek için kurutulur. Kurutulmuş çamurun taşınması ve depolanması kolaydır ve ayrıca tüm bertaraf ve kullanım yöntemleri mümkündür. Kurutulmuş ürün gübre ve yakıt olarak kullanılabilir - kalori değeri kahverengi kömürünkine benzer.

Termal çamur kurutma sırasında yüzey, kapiler ve hücre suyu dahil olmak üzere neredeyse tüm su buharlaştırılır. Tercihen kombine güç ve ısı üretim sistemlerinden ısı temini gereklidir. Kurutma ısısının büyük bir kısmı egzozdan geri kazanılır ve yeniden sirküle edilir. Kurutulmuş üründe% 90 DS ve üzeri katı madde içeriği elde edilebilir.

Isı enerjisinin kullanım oranı kurutma işleminde çok önemli bir rol oynamaktadır. Kurutma makinesinin ısı enerjisi zamanında alınamazsa, tüm sistem üzerinde büyük etki yaratacaktır. Dolaşım engellemesi bile sisteme çok büyük etki yaratacaktır. Genel olarak, kurutma işleminde uygulanan taslak fan çok büyüktür ve neredeyse sürekli çalıştırılır, bu da frekans dönüştürücü kullanılırsa yüzde 30 enerji tasarrufu sağlayacaktır. Ayrıca, balçık kurutucunun arkasına bir toz toplayıcı koymak yarım elektrik faturasından tasarruf sağlayacaktır, çünkü toz toplayıcı ile donatılmış taslak fanın gücü daha fazladır. Ayrıca, frekans dönüştürücüyü kullandıktan sonra, genel ekipman gürültüsü çok azaldı ve ayrıca ekipmanın hizmet ömrünü uzattı.

Çamur kurutma makinesi hakkında hala sorunuz varsa ve çamur kurutma makinesi fiyatını almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite LECA Üretim Hattı Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 zk-kiln.com . Her hakkı saklıdır.