Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Yeni Tasarım Kaolin Döner Fırın Kalsinasyon Ekipmanları Tedarikçisi
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-371-55902858
Şimdi iletişime geçin

Yeni Tasarım Kaolin Döner Fırın Kalsinasyon Ekipmanları Tedarikçisi

2020-02-24

Latest company news about Yeni Tasarım Kaolin Döner Fırın Kalsinasyon Ekipmanları Tedarikçisi
Kaolin döner fırın , kaolin kalsinasyonu için ana ekipmantır. Kaolin döner fırına çinko oksit, magnezyum oksit, boksit vb. Kalsinasyon işleminde kullanılabilen Kaolin kalsinasyon fırını da denir.

Kaolin döner fırın tarafından kalsine edilen bitmiş ürünler kağıt, seramik, kauçuk, kimyasallar, kaplamalar ve diğer endüstrilerde mineral hammadde olarak kullanılabilir. Bazı ileri teknoloji alanları yeni malzemeler olarak kaolin kullanmaya başladı. Buna ek olarak, uzay mekiği ve uzay aracının yüksek sıcaklığa dayanıklı porselen parçaları da kaolinden oluşur.

Kaolin Döner Fırın Özellikleri

1. Kaolin döner fırının ultra ince kaolin teknolojisi, ultra ince kaolin kalsinasyon teknolojisinin gelişim yönünü temsil eder. Bu kalsinasyon teknolojisi, düşük enerji tüketimi, yüksek verim ve istikrarlı performans avantajlarına sahiptir.

2. Kaolin döner fırın, ultra-ince derecelendirme boyutu, yüksek hassasiyet, büyük işleme kapasitesi, ürün başına düşük enerji tüketimi, büyük ölçüde kullanılan yüksek verimlilik özelliklerine sahiptir.

3. Yüksek kırma oranı ve işleme kapasitesi, birim ürün başına düşük enerji tüketimi, yüksek verimlilik, yaygın olarak kullanılan.

Kaolin Döner Fırın Yapısı

Döner fırın silindir, dişliler, destek cihazı, fırın astarı ve fırın kuyruğu sızdırmazlık ekipmanı, fırın kafası davlumbazı ve yanmadan oluşur. Yüksek kaliteli karbon çelik levhadan yapılmış ısıtmalı döner parça olarak silindir, silindirin dönüşünü kontrol etmek için birinci veya bazı dişli üzerinde desteklenir. Silindirin ortasındaki halka dişlisi ile işlem için gereken dönüş hızına göre dişli çark. Kurulum veya bakım ihtiyacı nedeniyle, daha büyük döner fırın, yardımcı dişlilere sahiptir, bu da silindirin daha yavaş çalışmasını sağlar. Soğuk havanın içeri girmesini ve tozun taşmasını önlemek için, güvenilir fırın kuyruğu ve kafa sızdırmazlık ekipmanı besleme ve tahliye ucuna monte edilir.

ZK Corp ayrıca standart dışı kaolin döner fırın üretmek için farklı müşteri farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite LECA Üretim Hattı Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 zk-kiln.com . Her hakkı saklıdır.