Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Sri Lanka demir konsantresi kurutma projesi
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-371-55902858
Şimdi iletişime geçin

Sri Lanka demir konsantresi kurutma projesi

2022-04-20

Latest company news about Sri Lanka demir konsantresi kurutma projesi

Proje tanıtımı:Proje Sri Lanka'da bulunuyor.Sahibi, titanyum tozunun derin işlenmesiyle uğraşan bir kuruluştur.Müşteriler, yeni ürünler geliştirmek için mevcut titanyum tozlarını kalsine etmeyi ve ideal bitmiş ürünler elde etmek için sürekli deneyler yapmayı umuyorlar.Deneysel aşama olduğu için müşterilerin kalsine etmek için ihtiyaç duyduğu malzeme miktarı azdır, yani 30 kg/saattir.Malzeme kalsinasyon prosesi, sistematik tasarım gerektiren bir kalsinasyon prosesi olan çoklu prosesleri içerir.Müşterilerin saha koşulları ve teknik gereksinimleri belirlendikten sonra döner fırın ve gaz brülörü kombinasyon şemasını müşterilerimize sunuyoruz.Müşteri, profesyonel teknolojimizden ve hizmet seviyemizden çok memnun.Umarım projenin ihtiyaçlarına göre uygun deney ekipmanı önerebiliriz.Müşterinin ön ve arka işlemlerini onayladıktan sonra müşteriye özel model ve ölçüleri belirleyeceğiz.

[Hammadde]titanyum konsantresi

[Yakıt]Doğal gaz

[Üretim kapasitesi]saatte 30kg

 

Projeye Genel Bakış

Proje adresi: Colombo, Sri Lanka

Ürün Adı: Titanyum konsantresi deneysel döner fırın

Üretim ölçeği: 30kg/h titanyum konsantre kurutma hattı

Hizmet kapsamı: Titanyum rafine toz hammaddelerin depolanması, nakliyesi, kalsinasyonu ve tozdan arındırılmasından proses tasarımına, ekipman teminine, ekipman kurulumuna ve devreye alınmasına, bitmiş ürün depolama ve taşıma sisteminin satış sonrası eğitimine, çevresel toz toplama sistemine ve elektrik otomasyon kontrol sistemi.

 

Proje Çözümü

Müşteri ilk başta kalsine edilecek malzemenin titanyum tozu olduğu, kalsinasyon miktarının saatte 30 kg olduğu ve kalsinasyon için kullanılan yakıtın doğal gaz olduğu gibi temel bilgileri verdi.Açıkçası, bu veriler süreç tasarımını destekleyemez.Birçok sorgulama ve iletişimden sonra müşteri, önemli kalsinasyon sıcaklığı ve kalsinasyon süresi sağladı.Müşteri 2 ila 3 saat kalsine etmeyi umuyor ve gerekli kalsinasyon sıcaklığı 950 ila 1050 derece.Bitmiş ürünlerin talebi karşılayıp karşılamadığını gözlemlemek için böyle bir kalsinasyon ortamında deneyler yapın.Teknik ekibimiz, müşteri verilerine dayanarak, dikkatli bir hesaplamadan sonra kalsinasyon talebini tamamlamak için ana ekipman olarak 0,5m çapında ve 4m uzunluğunda döner fırını seçti.Bu temelde, müşterilere toz giderme sistemi ve nakliye ekipmanı sağlayın.

İlk malzemeler, döner fırının kafasından taşıma ekipmanı yoluyla girer φ 0,5 * 4m döner fırın, yerçekimi etkisi altında girişten aşağı doğru akar.Silindirin dönüşü sırasında, malzemeler silindir içinde sürekli ters çevrilir ve kademeli olarak ısıtılır.Önceden ısıtılmış malzeme yüksek sıcaklık alanına doğru hareket etmeye devam eder.Bu işlemde, malzeme yüksek sıcaklıkta kalsine edilir ve şekli de değişir.

Döner fırındaki baca gazı, fırın kuyruğunun üst kısmından dışarı çıkar.İndüklenen fanın etkisi altında, baca gazı toz toplayıcıdan geçer ve daha sonra bacadan fan vasıtasıyla tahliye edilir.

Kalsine titanyum konsantresi rezervuar ürünü döner fırının kuyruğundan dışarı akar ve konveyör vasıtasıyla depolama alanına iletilir.Nakliye sırasında doğal çevre ile temas, bitmiş ürünün soğumasına yardımcı olabilir.Soğutulduktan sonra müşteriler, kalsinasyon etkisini arttırmak için bitmiş ürünlerin durumuna göre kalsinasyon sürecini nasıl optimize edeceklerini inceleyeceklerdir.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite LECA Üretim Hattı Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 zk-kiln.com . Her hakkı saklıdır.