ZK Coronavirüs Önleme Etkili Taahhüt ve Üretime Güvenle Devam

February 24, 2020

hakkında en son şirket haberleri ZK Coronavirüs Önleme Etkili Taahhüt ve Üretime Güvenle Devam

Coronavirus önleme ve kontrol döneminde, Henan Zhengzhou Madencilik Machinery Co, Ltd özel duruma büyük önem verdi. Merkezi yönetimden “olağanüstü odaklanma, genel planlama, sınıflandırılmış rehberlik ve bölgesel politika uygulaması” önleme ve kontrol gerekliliklerini bilinçli bir şekilde uygulamak için, yerel yönetimin düzenlemeleri ve salgın önleme tedbirlerini aktif olarak işbirliği yaparız ve uygularız ve proaktif olarak yerine getirir ve destekleriz. kurumsal Sosyal Sorumluluk.

Coronavirüs ile karşı karşıya olan tüm çalışanlarımız, Coronavirüsün etkili önlenmesi ve kontrolü temelinde güvenlik ve normal üretim için tam hazırlıklar yapmak üzere birleşmiştir.

Şirketin liderliği, bu özel dönemde üretim ve çalışmaların yeniden başlamasına büyük önem vermektedir. Hükümet politikasının gereksinimlerine göre, iş ve üretimin yeniden başlaması için bir çözüm oluşturulacak, çalışanlar için bir salgın önleme el kitabı hazırlanacak, üretim ve salgın önleme materyalleri depolanacak ve salgın için bir dizi önleme ve kontrol sistemi önleme süreci oluşturulacaktır. Belediye hükümeti ile işbirliği yapmak için, çeşitli önleme ve kontrol önlemlerini uygulamaya ve salgın önleme savaşını kararlı bir şekilde kazanmaya hazırız.

Atölyeye yürüyelim ve Henan Zhengzhou Madencilik Machinery Co. Ltd.'nin çalışkan işçilerine bir göz atalım. Müşterinin siparişini zamanında teslim etmek için, işçiler özel ve hatta zorlukla çalışıyorlar. dönem.