Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Taşıma Ekipmanları >
Çimento Fabrikası Kovalı Asansör 50m3 / Saat Taşıma Ekipmanı

Çimento Fabrikası Kovalı Asansör 50m3 / Saat Taşıma Ekipmanı

Saatte 50m3 Taşıma Ekipmanı

Kovalı Asansör Taşıma Ekipmanı

Saatte 50m3 çimento kovalı asansör

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

ZK

Sertifika:

ISO,CE

Model numarası:

Kovalı Konveyör

Bizimle İletişim
Bir İndirim İste
Ürün Ayrıntıları
Ürün adı:
Çimento Fabrikası Kovalı Elevatör Taşıma Ekipmanları
model:
TD Serisi
Kapasite:
5-66 (m³ / h)
Kaldırma Yüksekliği:
≤30 (m)
Motor tipi:
alternatif akım motoru
Yedek parçalar:
hayat kullanarak tüm tedarik
İş kapsamı:
esign, üretici, yerinde rehberlik
Ekipman Durumu:
Yeni
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı
1 Takım
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
İhracat standart konteyner veya müşterilerin ihtiyaçlarına olarak
Teslim süresi
30 gün
Ödeme koşulları
L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini
30 Takımları her Ay
Ürün Tanımı

Saatte 50m³ Çimento Fabrikası Kovalı Asansör Taşıma Ekipmanı

 

Kovalı Elevatör Giriş:

Kovalı elevatörün bakımı ve yönetimi belirlenen personel tarafından yapılır ve güç anahtarı kutusunun anahtarları belirlenen personel tarafından yönetilir.Kovalı elevatör yüksüz hareket etmelidir.Bu nedenle, her duraklamadan önce huni içindeki tüm malzemeyi boşaltmalı ve sonra durmalıdır.

 

 

Kovalı elevatörlerin çekiş parçaları genellikle bant veya zincir kullanır.
1. Kayışlı kovalı elevatör (TD tipi kovalı elevatör)
Bu tip kovalı elevatör, haznenin çekiş parçası olarak bant kullanır.Hazne, özel başlı bir cıvata ile kayış üzerine sabitlenmiştir.Cıvata başlığının bandın tamburdan geçişini engellemesini önlemek için, besleme gözünün arka duvarında karşılık gelen bir oluk açılır.Bandın genişliği bandın standardına göre seçilmeli ve bant genişliği huni genişliğinden 30-40mm olmalıdır.Kayışın kanvas katman sayısı, kayışın maksimum çekişine göre (genellikle en az 4 kat) hesaplanmalı ve belirlenmelidir.Hesaplama yöntemi, bantlı konveyörinkiyle aynıdır.Bununla birlikte, bant, huniyi bağlayan bir delik ile delindiğinden, bandın mukavemeti azalır, bu nedenle, kayışın mukavemetini kontrol etmek için, kayışlı konveyörün güvenlik faktöründen yaklaşık% 10 daha fazla olmalıdır.

 

Kayışlı kepçeli asansörün avantajları şunlardır: düşük maliyet, düşük ağırlık, istikrarlı çalışma ve gürültü yok, daha yüksek çalışma hızı, daha yüksek üretim verimliliği ve daha az aşınma;Kayışlı kepçeli asansörün ana dezavantajı şudur: huni, kayış üzerine zayıf bir şekilde sabitlenmiştir.Çekiş, sürtünme ile iletildiğinden, daha büyük bir başlangıç ​​gerilimi gereklidir.Bu nedenle, ağırlıklı olarak orta ve küçük taşıma kapasitesi (60-80m³ / saat içinde) ve orta kaldırma yüksekliği (genellikle 30m içinde) için, düşük veya orta yoğunluklu toz ve granül malzemeleri taşımak için kullanılır.Sıradan kayışlarla taşınan malzemelerin sıcaklığı 60 ° C'yi geçmez ve ısıya dayanıklı kayışların kullanımı 150 ° C'ye kadar izin verir.

 

2. Halkalı zincirli kovalı asansör (TH tipi kovalı asansör)
Bu kovalı asansörün çekiş kısmı dövme bir zincirdir.Dövme bağlantı zinciri yuvarlak çelikten yapılmıştır.Ülkemizde halihazırdaki şekilli baklalı zincir adımı 50mm'dir.Bağlantı zinciri ile huni arasındaki bağlantı bir zincir kancası kullanır.Hazne genişliği 160-250 mm olduğunda, sadece bir çekme zinciri kullanılır.Hazne genişliği 300-630 mm olduğunda iki çekiş zinciri kullanılır.

Döngü zinciri, yaygın olarak kullanılan bir çekme bileşenidir, yapısı ve üretimi nispeten basittir ve malzeme ile bağlantısı da çok güçlüdür.Bununla birlikte, zincirin temas parçalarının aşınması kolaydır, bu da zincirin mukavemetini azaltır ve işlem yeterince kararlı değildir.

Kova asansörü Özellikler:

Modeli

Kova

Tür

Kapasite

(m³ / h)

Kova Genişliği

(mm)

Kova Aralığı

(mm)

Kemer genişliği

(Hanım)

Kova Çalışma Hızı

(Hanım)

Maksimum Malzeme Boyutu (mm)

Yükselen Yükseklik

(m)

TD160 Q S 5 ~ 12 160 400 200 1.4 25 ≤20
TD250 Q S 20 35 250 400 300 1.6 35 ≤30
TD315 Q S 25 ~ 40 315 500 400 1.6 45 ≤30
TD400 Q S 35 66 400 500 450 1.6 55 ≤30

Çimento Fabrikası Kovalı Asansör 50m3 / Saat Taşıma Ekipmanı 0

Çimento Fabrikası Kovalı Asansör 50m3 / Saat Taşıma Ekipmanı 1

3. Plaka zincirli kovalı elevatör (NE tipi kovalı elevatör)
Bu kovalı elevatörün çekiş kısmı bir plakalı zincirdir.Plaka zinciri, iç ve dış zincir plakalarından, manşonlardan, makaralardan ve pimlerden oluşur.Ülkemde halihazırda kesinleşen levha zincirlerinin sahaları 200mm, 250mm ve 320mm'dir.Pimin malzemesi, karbonlama yerinde söndürülen 15Cr çeliktir.Manşonun malzemesi karbonlanmış ve su verilmiş 15 numaralı çeliktir.İç ve dış zincir plakaları Q235 çelikten yapılmıştır.Plaka zincirinin iki yapısı vardır: yağ dolu ve yağsız.

Plaka zincirinin yapısı nispeten sağlamdır ve bu, büyük kaldırma kapasitesine sahip kaldıraçlar için uygundur.Bununla birlikte, menteşe bağlantıları malzeme aşınmasına karşı hassastır ve üretim ve bakım daha karmaşıktır.

 

4. Zincir tipi (halka zincir tipi ve plakalı zincir tipi) asansörler

Zincir tipi (halkalı zincir tipi ve plakalı zincir tipi) asansörler esas olarak yüksek verimlilik ve büyük kaldırma yüksekliği ile malzeme nakliyesi için kullanılır.Kovalı elevatör, yüksek yoğunluklu ve güçlü aşındırıcılığa sahip büyük malzemeleri taşımak için kullanılabilir.Sıcak malzemeleri ve malzemeleri kaldırmak için de kullanılabilirler.Sıcaklık 250 ° C'ye ulaşabilir.

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite LECA Üretim Hattı Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 zk-kiln.com . Her hakkı saklıdır.